Výsledky prvního ročníku soutěže Affiliate projekt roku 2017

Vítězi prvního ročníku soutěže

Fotogalerie z předávání cen

 

Shrnutí prvního ročníku

Do prvního ročníku soutěže Affiliate projekt roku se přihlásilo 24 zajímavých projektů, ze kterých odborná porota vybrala tři nejlepší projekty. Tyto projekty porota vybírala na základě čtyř kritérií, kterými bylo vnímání značky inzerenta, přivádění nových zákazníků, originalita a celkové zpracování webu.

Na třetím místě se umístil projekt Skrblik.cz, portál který pomáhá uživatelům šetřit. Druhé místo obsadilo Lovely.sk, modní galerie, která si za cíl klade změnit vyhledávání oblečení, obuvi a doplňků na inspirativní zážitek. A vítězem Affiliate projektu roku 2017 se stal projekt Cestujlevne.com. Cílem Cestujlevne.com je inspirovat okolí k individuálním cestám a objevení dobrodružné povahy člověka.

Chceme podporovat i menší zajímavé projekty, které jsou prostředí affiliate nezbytné. Proto jsme se rozhodli ocenit ještě další dva projekty cenou VIVnetworks.com. Těmito projekty jsou JakDoKanady.cz, web který pomáhá Čechům, kteří chtějí odjet do Kanady za prací, studiem či na dovolenou, a projekt Potreby-rybarske.cz, který vznikl s cílem ukázat začínajícím affiliate partnerům, že je možné i v dnešní době začít vydělávat pomocí affiliate marketingu v zajímavém segmentu.

Předávání cen proběhlo na 11. Affiliate konferenci v Café Louvre na Národní třídě, 1. 11. 2017.

Zapojit se do dalšího ročníku soutěže
 

Affiliate projekt roku podporují

Organizátor soutěže

Hlavní partneři

 
VIVnetworks
CJ
VIVmail.cz
 

Mediální partneři

 
Affilblog
Media Guru
Marketing Sales Media
 

Partneři

MALL.cz
Hej.sk
NOTINO
ZlavaDňa
Tescoma
Zoot